Objednávka

6
Črv/09
0

Co za své peníze dostanu?

Program SQL Výuka: dostanete program ve zkompilované (binární) formě – .war archiv připravený ke spuštění na aplikačním serveru. A také zdrojový kód programu.

Instalační příručka: příručka s návodem na instalaci aplikačního serveru, programu a instalaci a zabezpečení databáze.

Průvodce: všechny kapitoly průvodce, které se zobrazují v aplikaci. Průvodce je chráněn autorským zákonem a po zakoupení jste oprávněni ho používat v rámci vaší organizace.

Výukovou databázi: ukázkové tabulky a data, na kterých si uživatelé mohou cvičit svoje SQL příkazy. Databáze je chráněna autorským zákonem a po zakoupení jste oprávněni ji používat v rámci vaší organizace. Databázi i průvodce můžete libovolně upravovat podle svých potřeb, ale nesmíte je šířit dál.

Instalace: pokud si objednáte i instalaci, bude produkt odborně nainstalován na váš server. Včetně databáze a aplikačního serveru. Pokud je možný vzdálený přístup ke stroji (např. VMware), tak i včetně operačního systému. Předpokladem je fungující připojení k Internetu (instalace probíhá vzdáleně přes SSH nebo VNC)

Instalační CD: poštou obdržíte instalační CD obsahující výše uvedené položky a licenci s elektronickým podpisem, která vás opravňuje produkt využívat.

Dowload: heslo ke stránce pro stahování, abyste nemuseli čekat, až vám přijde CD poštou.

Hosting: pokud si místo licence objednáte hosting, obdržíte URL ke dvěma instancím programu připraveným přímo pro vás. Instance běží na dvou nezávislých serverech, aby se předešlo výpadkům.

Pokud nevíte, kterou variantu si vybrat, klidně se zeptejte.

Cena

Cena závisí na zvolené variantě:

varianta / měna DOGE BTC, LTC
Licence 1 200 Kč 12 000 DOGE dle tržního kurzu
Licence + instalace 1 500 Kč 15 000 DOGE dle tržního kurzu
Hosting 300 Kč/měsíc 3 000 DOGE/měsíc dle tržního kurzu

Platba v DOGE je možná „do vyprodání zásob“ (pokud máte miliony DOGE a budete chtít tisíce CD, zásoby pravděpodobně dojdou, jinak je ale velká šance že se na vás dostane :-) Pokud chcete platit jinou měnou než Kč, napište to prosím do komentáře.

Zvolte variantu


Zákazník
Kontaktní údaje

Doplňkové údaje

Kontrolní otázka
Zadat objednávku

V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat autora pomocí formuláře na stránce kontaktujte nás